Обмін і повернення
Нижня білизна і купальники входять в перелік товарів,які не підлягають обміну або поверненню, відповідно до закону України про “Захист прав споживачів”, за умови, що вони не є браком. Проте ми розуміємо, що підібрати комфортну модель буває досить важко і можна помилитись з розміром. Тому можемо запропонрувати обмін за певних умов.
Для оформлення обміну/повернення необхідно:
- упевнитися, що товар належної якості, збережені його споживчі властивості і товарний вигляд (відсутність слідів експлуатації , наявність непошкоджених ярликів). Зверніть увагу, якщо надісланий Вами товар буде у неналежному стані, ми будемо змушені відправити його назад за Ваш рахунок;
- відправити товар Новою чи Укр Поштою (узгодити деталі можна написавши нам у Instagram/Viber/Telegram). Звертаємо вашу увагу на те, що посилки, відправлені післяплатою, ми не отримуємо.
Повернення грошових коштів здійснюється протягом 7 робочих днів від дати надходження повернутого товару на склад.
Товар неналежної якості
«Стаття 8. Закону про захист прав споживачів. Права споживача у разі придбання ним товару неналежної якості
1. У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та у строки, що встановлені законодавством, має право вимагати:
1) пропорційного зменшення ціни;
2) безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк;
3) відшкодування витрат на усунення недоліків товару.
У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку істотних недоліків, які виникли з вини виробника товару (продавця, виконавця), або фальсифікації товару, підтверджених за необхідності висновком експертизи, споживач, в порядку та у строки, що встановлені законодавством і на підставі обов’язкових для сторін правил чи договору, має право за своїм вибором вимагати від продавця або виробника:
1) розірвання договору та повернення сплаченої за товар грошової суми;
2) вимагати заміни товару на такий же товар або на аналогічний, з числа наявних у продавця (виробника), товар.
Істотний недолік — недолік, який робить неможливим чи недопустимим використання товару відповідно до його цільового призначення, виник з вини виробника (продавця, виконавця), після його усунення проявляється знову з незалежних від споживача причин і при цьому наділений хоча б однією з нижченаведених ознак:
а) він взагалі не може бути усунутий;
б) його усунення потребує понад чотирнадцять календарних днів;
в) він робить товар суттєво іншим, ніж передбачено договором.»